Nieuw clubmagazijn geopend!

Dinsdag 13 september 2016

Nieuw clubmagazijn geopend!

Tijdens het najaarsweekend voerde de rondrit van zaterdag langs het nieuwe magazijn in Beneden Leeuwen. Hier hadden zich al meer leden verzameld om de opening van het magazijn/clubhuis mee te maken. Tijdens een korte speech bedankte onze voorzitter alle vrijwilligers die het laatste halfjaar hun steentje hebben bijgedragen om de verbouwing en verhuizing te laten slagen. We beschikken dankzij hun inzet met vele man/vrouw uren nu over een prachtige locatie. Hiermee kan onze club de toekomst met vertrouwen tegemoet zien.
Naast een magazijn hebben we nu ook een werkplaats met een brug (straks 2). Hier kunnen we aan de jongere generatie technische kennis overdragen. Ook hebben we nu een eigen vergaderzaaltje voor de Ledenvergaderingen. In een gezellige kleinere ontvangstruimte kunnen we samenkomen tijdens  openingsuren van het magazijn. Het is de bedoeling dat naast magazijn, deze plek ons clubhuis wordt. Hiervoor zoeken we nog gastvrouwen (m/v), die willen helpen om hier een echt clubhonk van te maken. Aanmelden hiervoor kan bij het bestuur via bestuur@r4club.nl.